Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло? -Защото бялото е символ на надеждата и щастието А защо тогава младоженецът е в черно?
Семейни 3,191 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фирма "Durex" Ви поднася своите извинения, Вашето раждане е техническа грешка, моля явете се в лабораторията за унищожение. - Иванчо, кога най-накрая ще си оправиш лошите оценки? — Тате, всеки ден се опитвам, но учителската не оставя дневника без надзор. На международен медицински симпозиум американски професор пита българския си колега: - Колега, във вашата страна, имали ли сте случаи, да лекувате един болен от някаква болест, а после при аутопсията да се окаже, че е била съвсем друга. - Не, разбира се. У нас от каквото ви лекуват, от това си умирате. Новата секретарка към шефа си: - Г - н директор, запетайката с думи ли да я изпиша? Двама приятели си говорят за секс. И единият попитал: -Абе женати вика ли докато го правите...? -Ми... вика - отговорил другият. А приятелят му продьлжил да го разпитва. -А кога вика най-много? -Ми... когато стана и почна да си го бърша в пердетата...