Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
След лова лорд Пресли пита лесничея: - А колко трябва да платя на викача? - Зависи от това, къде сте го улучили.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В зоопарка: - Госпожице! Не трябва да така настойчиво да храните хипопотама със сладолед, главата му е от другата страна!
Разни
03.10.2017
2,176 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Може ли съобщението " Програмата изпълни недопустима операция...обърнете се към разработчика" да се счита за официална покана за САЩ?
Ники Михайлов най-накрая попаднал в групата за мач на Ливърпул. Мърсисайдци водели 1:0 на "Анфийлд" срещу Челси и в 89-а минута Рейна се контузил. Рафа Бенитес се обръща към Ники Михайлов и му казва: - Хайде Ники, ставай! - Тренер, ще ме пускаш в игра? - учудено попитал българинът. - Абе, не бе! - ядосано отговорил Рафа. - Ще пускам скамейката.
Жена е на свиждане на мъжа си в затвора и го пита, как живее. - Ами не е съвсем зле. Вярно, храната не е кой знае какво, но поне никой не ме кара да мия чиниите.
Мъж говори с жена си : - Иска ми се да отида някъде, където никога не съм бил, и да направя нешо, което никога не съм правил. Жена му: - Чудесно, отиди в къхнята и измий чиниите!
Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото?