Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съблюдавайки спазването на тишина в офиса, се смея на вицовете в режим вибрация.
Бисери 2,868 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Когато правиш секс викаш ли? -Викам! -Ами викай и мене тогава,и аз нямам работа! - Иванчо – казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти? Табела до басейна: "Ние не плуваме във вашата тоалетна. Моля, не пикайте в нашия басейн." На биричка си говорят приятели: - Пешо, как е семейния живот? - Като в театър, сцена след сцена. Летят Бай Ганьо, Турчина и американеца в самолет, но изведнъж единият двигател на самолета се разваля. Пилотът казва на притеснените пътници: - Не се тревожете, просто трябва да изхвърлите нещо от багажите си, за да не тежи. Американеца започва да хвърля коли. Другите го гледат и му викат: - Защо хвърляш тия коли бе, луд ли си? А той им казал: - Спокойно ние в Америка ги имаме много! Турчина хванал и започнал да хвърля куфари със злато. Другите пак го питат: - Защо хвърляш златото бе? А той: - Ние в Турция имаме достатъчно! Накрая българина чудел се какво да метни и като не измислил, хванал турчина и го метнал. А другите му викат: - Абе луд ли си бе, защо метна турчина!? А Бай Ганьо се засмял и казал: - Спокойно ние в България ги имаме много!!!