Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
... и най-важното - нашите парашути са с доживотна гаранция.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Съблюдавайки спазването на тишина в офиса, се смея на вицовете в режим вибрация.
Бисери
03.10.2017
2,868 прегледа
Следващ →
Още вицове
-Когато правиш секс викаш ли? -Викам! -Ами викай и мене тогава,и аз нямам работа!
- Иванчо – казва учителката- днеска домашнотото ти е много добре направено. Надявам се че никой не е помагал на баща ти?
Табела до басейна: "Ние не плуваме във вашата тоалетна. Моля, не пикайте в нашия басейн."
На биричка си говорят приятели: - Пешо, как е семейния живот? - Като в театър, сцена след сцена.
Летят Бай Ганьо, Турчина и американеца в самолет, но изведнъж единият двигател на самолета се разваля. Пилотът казва на притеснените пътници: - Не се тревожете, просто трябва да изхвърлите нещо от багажите си, за да не тежи. Американеца започва да хвърля коли. Другите го гледат и му викат: - Защо хвърляш тия коли бе, луд ли си? А той им казал: - Спокойно ние в Америка ги имаме много! Турчина хванал и започнал да хвърля куфари със злато. Другите пак го питат: - Защо хвърляш златото бе? А той: - Ние в Турция имаме достатъчно! Накрая българина чудел се какво да метни и като не измислил, хванал турчина и го метнал. А другите му викат: - Абе луд ли си бе, защо метна турчина!? А Бай Ганьо се засмял и казал: - Спокойно ние в България ги имаме много!!!