Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пресцентърът на МВР уточнява, че при последната операция генерал-лейтенант Бойко Борисов е ръководил лично по телефона успешната операция...
Политически 3,629 прегледа
Следващ →

Още вицове

Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето: - Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва. - Да не съм толкова глупав - да съм по-умен? Телефонен секс: - Мечта моя...мой силен супермен!... Как ме...възбуждаш...сега свалям сутиена си...захвърлям го на пода!....Ето...свалям и копринения си чорап...и го захвърлям в ъгъла...Свалям и другия...захвърлям го в другия ъгъл... - Ей, я спри! Бързо прибери всичко и прилежно го сложи на табуретката! Мутра умряла и попаднала в ада. Дали му нов костюм "Версаче", накичили го целия със злато, дали му солидна пачка банкноти и го пуснали да си върви. Наоколо пълно със страхотни забавления. Влиза той в казиното. - Залагам хилядарка на червено. - Съжалявам, пари не приемаме. Отива на бара: - Мартини с лед. - Съжалявам, пари не приемаме. Влиза в ресторанта: - Гъбена супа, стек с гъби и бутилка уиски. - Съжалявам, пари не приемаме. Мутрата се обръща към дяволите: - Тук може ли да се купи нещо въобще?! - Не. - Но защо?! - Защото това е ад за мутрите. Шефът на заразното отделение вижда дежурната лекарка и две сестри да налагат здраво един пациент и учудено пита; - Докторе, какво става? Защо биете пациента? Докторката отговаря; - Как защо, шефе! От 7 години го лекуваме от жълтеница,а той едва днес се сети да ни каже, че е китаец! Приятели обсъждат инцидент: - Драго как спука гума ? - Минах преэ шише ракия. - Е,не го ли ведя? - Не онэи глупак го носеше в джоба на палтото...