Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
"Windows" - това е дума от диалекта на Апачите. В превод означава "Бял човек, гледащ през стъкления екран пясъчния часовник."
Програмисти 2,874 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Я, струва ми се, че нещо съм пропуснал? - Да, един етап на еволюцията. В час по зоология учителката пита: - Деца, кой ще ми каже, защо писията е плоска? - Защото е преспала с кита, - отговорил Иванчо. - Иванчо, вън от часа ми! Иванчо излязъл, а учителката продължила: - Е добре, деца, а някой знае ли защо на рака очите са изскочили от орбитите? Вратата леко се отваря и Иванчо казва: - Защото е видял цялата тази работа. На една баба в маршрутката нещо й изпада от чантата. Шофьорът се майтапи: - Всичко, което падне е мое. А бабата му казват: - Ти карай внимателно, че сега ще падна и цялата ще бъда твоя... Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал: - Давай! Тогава блондинката започнала да вика: - Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?... Когато Бойко Борисов не може да отиде в телевизията, телевизията отива у тях...