Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Според изследване на американски психолози имало две причини, поради които мъжа прекарва вечерта в бара: 1) има жена 2) няма жена
Разни 1,407 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво Петърчо - 6! Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животинче какво е? Иванчо протегнал напред ръцете си, показал една ужасно проскубана и измъчена животинка и казал: - Това е моят хамстер Пухчо. - А като е Пухчо, защо е така проскубан? - Ами, от тиксото. - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го ши*ам, да не се пръсне! Дядо Коледа в детската градина пита: - Деца, знаете ли какво ви нося? Децата(в хор): - КРЕДИТИ! Мъж се прибира в къщи и заварва съпругата си да се гледа замечтана в огледалото. - Какво толкова се гледаш? - попитал мъжът. - Днес ходих на преглед и лекарят ми каза че гърдите ми са като на 20 годишно момиче - отговорила жената. - А нещо за 50 годишния ти задник каза ли? - Не, скъпи, за теб изобщо не е ставало дума... Две блондинки седят и пият кафе. Едната вика на другата: -Ама ти как си взе тая кола? -На лизинг. -Ами ти? -попитала другата -На духинг! Попитали радио Ереван: - Каква е разликата между шефа и мъжа? Радиото отговорило: - Шефът знае кой му е заместникът, а мъжът не знае!