Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
...а сега кликаме с другия пръст!!! Три пъти!!! Започваме!! Още два пъти!!! Можете!!! (Аеробика. 2050 год)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Въпреки драстичния спад на цените на петрола, в България цената на бензина не падна съществено. Ясно е защо: водата е скъпа.
Разни
03.10.2017
1,828 прегледа
Следващ →
Още вицове
Парите идват и си отиват..и си отиват..и си отиват...
Иванчо искал да чука учителката си и все я умолясвас: -Госпожо, дай ми само веднъж! И така всеки ден.Горката се съгласила и решила да му даде. Почнал Иванчо да я , чука час, два , три жената се уморила и казала: -Иванчо, няма ли да свършваш вече? Но чула отговор: -Иванчо къса билетчетата отвън госпожо.
Вашата маса поздравява нашата маса с песента "Платете ни сметката!", a нашата отвръща с песента "Вие не сте хора!"!
След Новогодишната нощ Снежанка и Дядо Мраз правят разбор.Тя: - Нищо не си спомням от снощи Дядо Мраз! Главата ме цепи ужасно. Кво стана? - Хм, кво стана. Последно в детската градина ти беше достатъчно фиркана, ама удари още три питиета. Тва дето танцува в началото около елхата е нищо, после прави ишерети на директора, пак нищо, ама страшния стриптийз, дето го извъртя на децата беше върхът! - Хм, а пък аз се чудя защо ми са пълни бикините с бонбони...
По време на междусъюзническата война, военното раузнаване получило информация, че и сръбската войска е обута с цървули. От щаба решили на 20 метра пред окопите да посипят обилно с габърчета.Сърбите тръгнали да атакуват,но като навлезли в минираната зона, изведнъж масово започнали да подскачат на място. Цялата им рота била пленена,офицерът им: - Неправилна борба,не играте чесно!