Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Деца ровят в чантата на майка си. Майката ги хваща в крачка: - Как не Ви е срам? Не е хубаво да се рови в чужда чаната? Децата: - Мамо, ама ти чужда чанта ли си взела?
Разни 1,801 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наложило се млади и стари да живеят под един покрив. За разлика от много други живяли в мир и разбирателство. Един ден както си седяли в стаята свекър, свекърва и снаха, свекървата казала : - Ех, снахо, хубава си ни е къщичката само дето стените искат боядисване, но нямаме с какво. Скочила снахата. Отрязала брадата на свекъра. Направила голяма дебела четка и боядисала стените. Седнали пак всички дружно да пият чай, а свекървата казала : - Ех, снахо, разхубави се нашата къщичка ама тия стари прозорци я загрозяват. Искат боядисване ама нямаме с какво. Скочила снахата. Отрязала мустаците на свекъра. Направила четка и боядисала прозорците. Мръкнало се. Прибира се мъжът от работа и гледа баща си седи пред къщата. - Тате защо седиш навън? - попитал синът-Мръква се. Бащата казал : - А бе, вътре жените са се хванали да правят баница. Не знам яйца имат ли, нямат ли... Върви си Червената Шапчица из гората и изведнъж насреща й изскача Вълкът: - Стой! Ще те ям! - Ама Вълчо, може ли преди това да ме изчукаш? - Е, щом ти е последно желание... Захващат се да правят секс. По някое време Вълкът казва: - Стига толкова, вече ще те ям. - Хайде още малко! Продължават със секса. След време Вълкът пак отваря уста да я яде. - Чакай малко, Вълчо, виж сега какви хубави работи ще ти покажа... Чукали се, чукали се, и изведнъж Вълкът се отърсил и извикал: - Край! Няма нито да те чукам, нито да те ям! Ти не си Червената Шапчица, а преоблечена медицинска сестра! Пътували мъж и жена във влака със сина си и негов приятел. Гробна тишина и изведнъж мъжът се хваща за шията, опулва очи и започва да се задушава, гърчейки се на пода. - Кххх... кккххх... Жената се разридава бурно и започва да си скубе косите, а мъжа с доволна физиономия си сяда обратно на мястото. Другото момче се позачудило, но когато това се повторило още няколко пъти решило да пита сина какво им става на техните. - А, споко, нищо им няма... Сестра ми се обеси миналата седмица и тате още бъзика мама... Мъж преди първата си брачна нощ отива при баща си: - Тате, кажи ми довечера какво да правя, не разбирам, а не искам да се изложа пред жената. Бащата: - Спокойно сине, довечера като си легнете аз ще стана пред просореца и като извикам "туп" ще й го вкараш, като извикам "цсссс" ще го изкараш. Вечерта: "туп" - вкарал го, "цссс" - изкарал го, "туп" - вкарал го, "цссс" - изкарал го... От прозореца се чува: "Тате, дай ситно влашко" Един ден Иванчо казал на майка си: - Мамо, мамо, ти `ко прайш тука? - Нищо маминото. - Ми мани съ, най-накрая от пьтя ми ма!