Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пияници се натрескали здраво и на път за вкъщи единият лазел по земята, а другия се подпирал по оградата. Единият казва на другия. - Абе, братчет виж как си се напил, лазиш като куче. А другият отвърнал: - Ще те видя и теб като свърши оградата.
Пиянски 1,040 прегледа
Следващ →

Още вицове

Демокрацията ни донесе светлината в края на тунела. Мамка му и тунел...изобщо няма край! Седят Чапай и Петка в землянката и Петка пита: - Чапай, кой номер ти са ботушите? - Четирсе и две. - А-у-у-у, а миришат поне за четирсе и осми! Манго и Айше седнали да гледат "Титаник". Гледали, гледали... стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. - Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? - попитала Айшето - Не, ма, виж колко желязо потъна!! „Скучно ми е!”- каза Ева на Господ! „Ева, като твой създател те познавам изключително добре и знам от какво имаш нужда!!!” - каза Господ на Ева - „Трябва ти нещо силно физически и слабо психически, нещо егоцентрично, егоистично и самовлюбено! Ева се усмихна и се поклони пред Великия Творец! „То ще се нарича „мъж”, ще носи името Адам и за да отговаря на описанието ще му кажем, че е създаден първи!!!” - каза Господ на Ева. Пиян пътува в автобуса. Възмутена лелка му прави замележка: - Господине, Вие сте пиян! Мъжът отговаря: - Знам, а Вие сте грозна! Жената ехидно: - Е и? - Е и... Утре аз ще изтрезнея, но Вие ще си останете грозна...