Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съдията: - Вярно ли, че сте нарекли ищеца идиот? Бихте ли се извинили! Посъдимия: - С най-голямо удоволствие! Но колкото повече го гледам, виждам, че съм бил прав.
Разни 1,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако е истина това, че всички мъже са еднакви, защо тогава жените толкова време търсят най- подходящия? :) Какво се получава, когато наредите 100 блондинки в редица? - Въздушен коридор. Двама пияндурници си говорят. Първият: - Аз като се напия и жената не ме пуска да си вляза вкъщи. Вторият: - Аз си имам метод. Звъня на вратата, тя отваря, аз си свалям сакото и й го нахлупвам на главата. Докато разбере, какво става и аз съм си у дома. Пробвай и ти! На другия ден пак се виждат. - Кво стана бе? - пита пияницата с метода. - А, отидох аз пред вратата, отвори се, свалих си сакото и го метнах. Обаче не улучих. След това си свалих ризата и я метнах. Пак не улучих. Свалих си панталона и го метнах. Пак не успях. - И кво? - Ами последно си свалих гащите и тамън ги метнах, и тролея затвори вратите, и замина... - Що не се бръснеш? - Нямам си момиче, заради което да се бръсна.... - А за себе си? - За себе си купувам бирички. Един селянин имал десет ратаи. Те всички били мързеливи. Един ден селянинът извикал "Всички да се строят в редица, и който е най-мързелив да пристъпи напред." Деветимата пристъпили, а десетият не. Селянинът го питал "Защо не пристъпи напред?" Ратаят отговорил "Трудна работа."