Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вчера ме изгониха от урока по математика. Очевидно, правилният отговор на въпроса "Какво идва след 69?" не е миене на устата.
Ученически 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заклет пушач отива на лекар, влиза в кабинета, затваря вратата, изведнъж се сепва за секунда, после вади цигара, пали я и мощно дърпа.. Лакарят: - Ама моля Ви се господине, тук не се пуши. - Ми тогава кой идиот е написал на вратата "Дръпни"! Двама лежат в една килия. Единия пита: ти за какво? Другия отговаря: обрах банка , а ти? Дребна поразия - счупих прозорец ...... в подводница . В един черен,черен град.. В една черна,черна къща.. В една черна,черна стая.. Имало двама черни,и единия вика на другия: - Абе аз нали ти казах да не палим тия гуми! - Кой е царя на животните? - Директора на зоопарка. Иванчо отива на училище със синю око и учителката го пита защо. - Ами, госпожо, снощи легнах да спя при мама и тати и по едно време татко ме пита "Иванчо заспали ?" аз му казах, че не съм и той ме наби. На другия ден Иванчо е с две сини очи и учителката пак пита какво е станало: - Снощи, госпожо, пак легнах при мама и тати и по едно време татко пак пита: "Иванчо, спиш ли ?", аз казах "не" и той ме наби. На третия ден Иванчо направо е прибит и госпожата уплашено пита какво се е случило; Лежа си аз при мама и тати и татко започва "Иванчо, спиш ли ?" - аз мълча. Той пак "Иванчо, спиш ли ?" - аз пак мълча и след малко татко пита: "Влезе ли ?" , а аз викам: "Кой ?"...