Две лелки се срещат на пазара:
- Оооо, Миче как си ма...
- Ох, мани мани. Моя Митю е вече 100 процента импотентен...
- Оооох, ти си добре, ами моя Киро е вече 300 процента импотентен.
- Как 300 ма, повече от 100 няма.
- Ма как да няма ма, оня ден като отиваше за кисело мляко, взел че се препънал и паднал. и не стига че вече му не става, ами си прехапал езика и си строшил средните пръсти
Трима са напафили много жестоко на седмия етаж:
- Ако скочим от терасата според вас колко ли време ще летим? - казал първия.
- Еми около една седмица - казал втория.
- Еми ай да скачаме! - казал пак първият.
- Аве вий луди ли сте ве? Една седмица без трева нийй ще умрем бе!!! - развикал се ядосано третия.