Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Австралия. Безкрайно поле, засято с коноп. Един наркоман се промъква и почва бързо да бере и си мисли: "Ще задигна една торба, ще я изсуша, и съм уреден за цяла година". Изведнъж обаче забелязва в далечината полицейска кола. Ами сега? Гледа наблизо - стадо кенгура. Веднага взел решение - съблякъл се, смесил се с кенгурата и почнал да подскача заедно с тях. По едно време съседното кенгуру го бутнало с лакът и му изсъскало: - Свали си чорапите бе, ще издадеш цялото стадо!
Разни 1,544 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стара дама се готви да седне на пейка в парка. Пазачът загрижено я предупреждава: - Внимавайте, пейката е в прясна боя! Старата дама обаче сяда и отваря чантата си. Изважда слухов апарат, поставя го на ухото си и пита: - Какво? - Зелена. Северна Корея заплашва да сложи край на живота си чрез комунизъм. Рок фест 2008, Дупница. Пълно с прилежно лъснати... чопъри, тук-таме по някой пистов и още по-трудни за намиране Самсон ’87 (последните, пребоядивани през 1996) . Група брадати мъжаги с тъмни очила оглеждат моторите около тях. Пред замъглените им от бира погледи минава мотористка с чопър. Спира и слиза. Моторът пада. Мъжете избухват в смях. Единият й подхвърля подигравателно: - Хубав, мотор, ама падна! Жената се подсмива: - И ти да стоиш между краката ми цял де, и ти ще паднеш. След поредната беля Иванчо е изпратен при директора. Директорът, на който вече му писнало от Иванчо му казва: - Утре доведи майка си, за да говоря с нея. - Няма да е възможно - казал Иванчо. - Защо - попитал учудено директора. - Ами, блъсна я валяк - отвърнал Иванчо. - Тогава доведи баща си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи брат си - казал директора. - И него го блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава доведи сестра си - казал директора. - И нея я блъсна валяк - казал Иванчо. - Тогава ти какво имаш - попитал учудено директора. - Валяк - отвърнал Иванчо! Дядо се загубил в гората. Лутал се час, два, три... На четвъртия срещнал човек. - Слава Богу,че те видях! От 4 часа съм се загубил в тая гора! - И защо се радваш? Аз пък се загубих преди два дена!