Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ветеран от войната на посещение в болница. Главният лекар го развежда. Влизат в една стая. Сестрата докладва - този пациент е с 38 градуса температура, другия с 39… - Глезотии! - обадил се ветеранът - 38, 39 и легнали. Ние навремето в гората по 50 градуса вдигахме и пак не лягахме! Главният лекар се навел над ухото му и пошепнал: - Господине, при температура над 42 градуса човек умира. - Аз майтап си правя, бе! - отвърнал ветеранът - Къде ти при оня студ, я сме стигали до 25 градуса, я не!
Военни 4,018 прегледа
Следващ →

Още вицове

Перник е единственият град в света, където, като питаш: къде е тоалетната? - ти отговарят: за кво ти е? Съпругата се прибира една вечер вкъщи, насинена, мръсна, раздърпана, развлечена, плаче и нарежда: - Ох, мъжо, изнасилиха ме... - Глътни един аспирин и изяж един лимон! Жената се изумила, но го послушала. За лош късмет още на два пъти й се случило същото, а съпругът само с аспирин и лимон я съветвал да си лекува мъката. Накрая жената не се стърпяла и попитала: - Това за аспирина го разбирам, но защо да ям и лимон? - За да не ти гледам грейналата физиономия, затова! - За пръв път виждам семейна двойка на риболов край реката. Какво ловите! - Аз се мъча да хвана златната рибка, а жена ми досега целуна сто жабоци с надеждата един да се превърне в богат принц. - А ти, ако хванеш златната рибка, какви желания ще имаш? - Първото ще бъде жена ми да не ме целува, след като е целувала жабоците Два домата си вървели.Единият го прегазила кола, а другия му казва: - Хайде, бре кетчуп... - Защо чукчите не пият варено мляко? - Не могат да вкарат рогата на кравата в контакта.