Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятели: - Лошо е да си ерген. Вкъщи не ми харесва, а в кафенето не се чувствам добре. - Ожени се. Тогава поне в кафенето ще се чувстваш добре.
Семейни 2,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира по-рано от командировка и заварва жена си с любовника и на семейната спалня. Изпаднал в истерия и се разкрещял: -Какво прави тоя в нашето легло, какво прави, а? А жената се протегнала блажено и му казала: -Чудеса прави, чудеса... Директорът на месокомбинат към новия началник на охраната: - Трябва да се подсили охраната на склада, че да не се крадат колбасите ни. - Усилена е вече. На изхода също няма охрана, трябва да се сложи. - Не трябва. Работниците знаят, от какво се правят нашите колбаси и няма да тръгнат да изнасят. - Биковете не реагират на червения цвят, само кравите. - Защо тогава биковете се разяряват, когато тореадорите развеят червена кърпа пред тях? - Защото се ядосват, че ги смятат за крави. Нашата партия има 25470 члена и 26580 цици. Отишъл Зайо Байо в "Плод и зеленчук" и попитал продавачката: - Имате ли 100 килограма моркови? - Нямаме толкова. На следващия ден Зайо Байо пак отишъл в магазина: - Имате ли 100 килограма моркови? - Нямаме толкова - казала пак продавачката. За трети път отишъл Зайо Байо до магазина: - Да имате 100 килограма моркови? - Да. Имаме - казала продавачката. - Малееее, как ще ги продадете!? - изхилил се заекът.