Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо попитал майка си: - Мамо, аз как съм се появил на бял свят? - Намерихме те в краставиците. - А, малката сестричка как се е появила? - Нея я намерихме в зелето. На следващия ден...прочети още http://adf.ly/q9poV
Иванчо и Марийка 3,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зима, наближава Нова Година. А на дядо Коледа, подаръците не са му готови, бабата изгорила всички сладки, елените се въргалят пияни в яхъра, даже ангелчето дето го изпрати преди около 3 часа за елха се не връща.. По едно време, трясъци отвън, влиза ангелчето и то се натряскало..вика: - Дядо Коледа, каде да я забуча тая елха?! Оттогава идва обичая ангелчето да се поставя на върха на елхичката. На преглед при психиатъра: - Докторе, имам личностно разстройство - мисля едно, друго говоря, а правя трето. - Това доказва, че сте напълно нормален! Напушили се сверзи двама наркомана и решили да ходят да играят футбол. Единият казал на другия: - Аз ще бъда 22-мата футболисти, а ти ще бъдеш 35 000-ната публика. И така започнали да играят. Този, който бил футболистите бягал из целия стадион след въображаемата топка, скачал, падал, ставал... но по едно време започнал да се ядосва и казал: - И мамка му ... ГРЕДА!!! Този, който бил многохилядната публика взел един камък и го оцелил и онзи казал: - Браво бе, от 22-ма футболисти баш мене ли оцели е? - А ти от 35 000-на публика как разбра, че аз съм те оцелил? Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: - Какво правиш. - Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата - казало зайчето. - Бре, тоя заек, я го виж ти - помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил - отговора - същия. Разчуло се - минали няколко животни - заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа - вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: - А... а... а... нищо - пиля си ноктите и говоря глупости... Ех, а бяха времена, когато можеше да си пъхнеш флашката където и да и да не хванеш опасен вирус. Сега, уви, вече не е така!