Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо попитал майка си: - Мамо, аз как съм се появил на бял свят? - Намерихме те в краставиците. - А, малката сестричка как се е появила? - Нея я намерихме в зелето. На следващия ден...прочети още http://adf.ly/q9poV
Иванчо и Марийка 3,262 прегледа
Следващ →

Още вицове

Директор на ДСП се обажда в Министерството на труда и социалните грижи, да уговоря среща с министъра: - Положението е трудно, нямаме пари! - Няма страшно! И така ще Ви приема... Двама приятели си говорят: - Жена ми е вманиачена на тема коли..като заспи ме хваща за к*ра и бълнува ’Ферари..Порше... ’ - Моята е по-зле.. - казва другият - Пъха си го и вика: ’Напълни догоре..’ Някак неусетно се прокрадна проблема. На колана за панталона ми трябва да се направи нова дупка, но не се получава. Коланът свършва по-рано от това място, на което трябва да е новата дупка. - Ало, центъра за управление на полетите! Обадете се, имам проблем! - Тук центъра. Какъв е проблемът? - Към нашата станция се приближава някакво НЛО и ни фотографира. Какво да правим? - Усмихвайте се, драги, усмихвайте се... Иванчо поканил Марийка на купон . По време на купона Иванчо направил и направил комплимент : - Много си хубава тази вечер! Тя да се направи на интересна отговорила : - Жалко, че не може да се каже същото и за теб! - Тогава излъжи, като мен ... - отговорил и Иванчо.