Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Руснак и американец си говорят: - Дмитрий, при нас е минус четиресет градуса! Стоя на спирката и замръзвам до смърт! Какво правите в Русия в такъв студ, когато няма дълго време автобус? - Мъжете пият бира, а децата ядат сладолед...
Разни 2,166 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един казва на приятел: - Вчера бяхме на кръчма. Добре си изкарахме. - Много ли бяхте? - Ами не, двама - аз и ракията. Внезапно се връща мъжът в къщи от командировка ранна сутрин. Любовникът успява в последния момент да изкочи на балкона, хванал за перилата и виси и чака удобен момент за оправяне на ситуацията. Виси час, два, вече се съмва: Минава циганката от "Чистота", която мете тротоара: -Господине, ти си виси, само малко та моля да вдигнеш краката да подмета отдолу... ! Анкета в женски сайт "Изневерявали ли сте на мъжа си?". Оказало се, че не е изневерявала само една и се казва Пешо. Обява във вестника: Вчера в градския транспорт е изгубен сак с 12 опаковки черен хайвер. Молба към намерилия го: да се задавиш дано! В къщата на лекар звъни телефонът. Приятели го викат ​​да играят карти. - Скъпа - казва той на жена си - Трябва да отида спешно в болницата. - Сериозен инцидент? - Мисля, че да. Трима лекари са вече налице.