Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заекът вижда на поляната вълка. Внимателно се показва от храста и плахо пита: - Как си, Вълчо, почиваш ли си? - А, не, попаднах в един капан. - И какво си си проснал мръсната кожа насред гората, гад с гад?
Животни 2,899 прегледа
Следващ →

Още вицове

31 декември. Момченце звъни в "Бърза помощ": - Елате бързо, татко се побърка. Облече червен халат и на всички разправя, че е Дядо Мраз. Момченцето, което много приличаше на майка си, ходеше само на родителските срещи... ...6:30 - по навик...супер, може още да си поспя. 6:50 - трябва да се става. 6:57 - още три минутки и ставам! Три! ..Две...08:45 - МАМКА МУ!!!!... Селище на човекоядци. Двама мъже носят ковчег. Среща ги трети и пита: - А бе, вие днес на консерви ли сте? Пешо решил да се хвърля с парашут. Отишъл в базата и там започнали да му дават инструкции: - Значи, като се издигне самолета на 3000м височина - скачаш. После броиш до 10 и натискаш бутончето за отваряне на парашута. Ако не се отвори, броиш до 7 и натискаш резервния бутон. Когато се приземиш, долу ще те чака една джипка, която ще те върне обратно в базата. Качил се Пешо, дошло време да скача. Скочил той, броил до 10, натиснал бутона - парашута не се отворил. Броил пак до 7, натиснал резервния бутон - парашута пак не се отворил. Тогава си казал на глас: - Е сега, ако и джипката не дойде, ебати организацията!