Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Сигурно е ужасно да си сакат - казала със състрадание една жена, пускайки монета в шапката на просяк. - Уви, мадам - Но сигурно е много по-лошо да си сляп? - Много, много по-лошо - въздъхнал просяка. - КОгато бях сляп, в шапката ми хвърляха кви ли не неща...
Разни 1,137 прегледа
Следващ →

Още вицове

1 януари-ден на независимостта на опорно-двигателната система. Съпругата гледа с умиление своя съпруг и казва: - Интересно как три чашки гроздова могат да те променят толкова много! - Но аз не съм пил нищо?! - Ти не си, но аз ги изпих. - Стига сме се моткали! Нека да правим нещо! - Какво нещо? - Ами...ще седим в интернет.... Бай Ганьо, французин и американец корабокрушират по време на околосветко пътешествие с яхта. Те са единствените оцелели, но за нещастие попадат на самотен остров населен с канибали. Човекоядците ги залавят и вожда поставя условие: - Сега, всеки ше каже откъде идва и аз, ако я знам тая държава няма да го ям! Първи се усмелил американеца: - Аз идвам от Америка... не можеш да не я знаеш: Вашингтон и Белия Дом, Ню Йорк и статуята на Свободата?! Канибала се почесал по главата, не я знаел тая Америка и го изял. Втори пристъпил французина, убеден че, ако не знае Америка все ще е чувал за страните в Европа: - Аз идвам от държавата на любовта - започнал - сещаш се: Париж и Айфеловата кула?! Ква кула кви 5 жълтици си помислил вожда и го изял. Дошъл ред на Бай Ганьо: - Ми... ъ-ъ-ъ... аз.. таковата, направо в казана да скачам! - Кажи откъде си, все пак да е честно - казал с мъдър тон канибала. - Ъъъъъъ.... ми то аз съм от България! - Еее как да не я знам, бре, че аз там съм учил в МЕИ-то бе!!! Будилник на програмист, винаги преди да звъни, задава въпрос - А сигурен ли сте, че искате да се събудите?