Ако бебетата пишеха по форуми… какви ли биха били заглавията?
“Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?”
“Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, и т.н.?”
“SOS! Мама спи през цялата нощ!”
“Не ми дават да късам тапетите!!!”
“Как да се промъкна до котката?”
“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”
“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”
“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”
За да става по-лесно и приятно преместването към лятното време се взе решение това да не става в събота срещу неделя през нощта, а в петък следобед в 15:00 да се преместват стрелките на 16:00.