Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама автомобилни инструктори се засичат на опашката пред КАТ: - Кво става бе Гошо,нещо не те виждам много на кеф? - Уволниха връзката в КАТ и се налага да чакам, ама и ти нещо на посърнал ми изглеждаш? - Мани,мани,някой ме е проклел, паднаха ми се 7 блондинки за обучаване.
Блондинки 2,829 прегледа
Следващ →

Още вицове

Началникът на затвора се кара на надзирател: - Как, по дяволите, е избягал затворникът от 28-а килия? - Ами, шефе имаше си ключ от килията. - Как е успял да ти го открадне? - Не го е крал, съвсем честно си го спочели човекът на карти. Млад мъж влиза в книжарницата и казва: - Нужна ми е поздравителна картичка. Искам да бъде красива, романтична… - Може би тази? - показва продавачката картичка, на която пише: \"На единствената жена, която обичам истински!\" - Чудесно! - казва мъжът. - Дайте ми тринайсет. Един програмист поискал пари от колегата си -Дай 1000 лева назаем -Абе айде да ги закръглим на 1024 Жена отива при психиатър. Започва да хлипа: - Докторе, искам да се консултирам с вас относно съпруга ми. Той е решил, че е хладилник... - Е, това не е толкова страшно - успокоява я лекарят. По принцип това е безобиден комплекс. - Може и така да е, - казва жената, обаче той спи с отворена уста и светлината ми пречи да спя... Чък Норис влязал в кръчмата и заръчал: - За всички по едно голямо, а за Батето една лимонада и сметката...