Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учени разработват ново лекарство, чрез което хората ще могат да работят до 80-85 годишна възраст. Спонсор на разработката - Националния осигурителен институт.
Разни 1,352 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един дядо кретайки едвам и подпирайки се на бастунката си влиза в аптека. Обръща се към аптекарката, и с треперещ глас, й казва: - Извинете, може ли една кутия с презервативи, тапи за уши и щипка за нос. Аптекарката учудено го поглежда и пита дядото: -Дядо, за какво ти е всичко това? А дядото най-спокойно и отговаря: -Мразя, когато правя секс с мирис на изгоряла плът и женски викове! На феминистко събрание българка, американка и французойка се разбрали да обявят на мъжете си че повече няма да готвят, мият съдове и перат. След 2 месеца същите пак се видели и първа французойката се похвалила: -Като му казах на мой мъж той излезе и след една седмица се върна със всички роботи които са ми нужни в домакинството. Американката: -Моя излезе и след две седмици се върна с перфектна домашна прислужница. Българката: -А моя три седмици не го видях и чак накрая започнах да го виждам леко с едното око :) Ако информацията не се записва на твърдия диск, а се пази само в оперативната памет - това състояние при хората се нарича склероза. Пътува жена в маршрутка. Трябва да предаде напред пари за билета. Близо до нея седи друга жена. Как да се обърне към нея - на "ти" или на "вие"? Разсъждава логически. Тази маршрутка е експресна. Ако до сега не е слязла, значи отива в моят квартал. Отива с бутилка вино, значи отива при някой мъж. Бутилката е скъпа, значи отива при някой красив мъж. В нашият квартал има само двама красиви мъже: мъжът ми и любовникът ми. Тя не може да отива при любовника ми, защото в момента аз отивам при него. Значи отива при мъжа ми. Мъжът ми има две любовници - Катя и Ани. Катя е в командировка. - Ани, ще предадете ли на шофьора парите за билет? Момичето (учудено): - От къде ме познавате? Пък в Перник вече предлагали "висящ бой" по заведенията...