Едно момче се обажда на приятеля си:
- Копеле, довечера сме у нас. Намерил съм две гаджета.
Ще хапнем, ще пийнем и после нали се сещаш?
- Готини ли са мадамите? - пита другият.
- Абе, като пийнеш малко ... стават.
Приготвили всичко за купона.
На вратата се звъни, оня който не е видял мацките тича да отвори и:
- Ееееееее, брато, чак толкова не мога да пия.
Мъж спира с колата си на светофар. Към колата се приближава някакъв човек и чука по стъклото. Мъжът спуска стъклото и пита:
- Кво има?
- Ами, как да ти кажа, терористи са взели за заложник министър-председателя. Искат един милион долара откуп. Ако не се плати, щели да го полеят с бензин и да го запалят. И ето сега ние ходим и събираме - кой колкото даде....
- И много ли сте събрали?
- Ами има няма двайсетина литра....