Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж спира с колата си на светофар. Към колата се приближава някакъв човек и чука по стъклото. Мъжът спуска стъклото и пита: - Кво има? - Ами, как да ти кажа, терористи са взели за заложник министър-председателя. Искат един милион долара откуп. Ако не се плати, щели да го полеят с бензин и да го запалят. И ето сега ние ходим и събираме - кой колкото даде.... - И много ли сте събрали? - Ами има няма двайсетина литра....
Разни 1,432 прегледа
Следващ →

Още вицове

Закон за Отрицание на отрицанието: Колкото повече пия - толкова повече ми треперят ръцете. Колкото повече ми треперят ръцете - толкова повече разливам от чашата. Колкото повече разливам - толкова по-малко пия. От това следва, че: - Колкото повече пия - толкова по-малко пия. Събрал Господ всички светци да решат как да става човешкото зачатие.Свети Петър казал: - Мене ако питате, трябва да е като божието зачатие - без секс. Свети Георги казал: - Аз мисля, че трябва всичките зачатия да стават от Господа, че да не се раждат повече такива змейове! По едно време Свети Йоан Златоусти казал: - Аз пък мисля, че трябва да си става по отвърдения вече метод, със секс! В този момент Света Дева Мария се изцепва: - Златни ти уста, Йоане! - Преди да започна да ви защитавам, ще отбележа, че този път положението ви е много по-сериозно. - казва адвокатът на своя клиент. - Миналия път се отървахте на косъм. - Разчитам на това, че междувременно вие сте повишили квалификацията си… Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика. Hикой не е идеален, докато не се влюбиш в него!