Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж стои в три часа през ноща и тъпо гледа релсите на трамвая. Към него се приближава полицай: - Ти кво правиш, бе? - Чакам трамвая. - Какъв трамвай, бе! Те по това време не вървят. - А защо не сте прибрали релсите тогава... Искате някой да ги открадне ли? - Какви релси, бе? Я си дай документите пияна свиня такава... Мъжът вади документи и ги показва. Полицаят се изпъва като струна и отговаря: - Слушам, господин министър. Ей сега почваме да ги прибираме...
Разни 1,899 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две циганки отишли на полето за моркови и едната изкарала един доста голям морков и казала на другата: -Шшшшшш, Айше туй кът на моя Асан чепа ма! -Толкоз голям ли ма? -Не ма толкоз мръсн. Наскоро излязлата от печат "Книга за вкусната и полезната храна" се състои от два раздела: 1) Вкусна храна 2) Полезна храна Какво си говорят различните нации след секс: Англичанинът казва: - Милейди, надявам се, че сте забременяла, защото тези жалки двиижения не ми се повтарят отново. Германката казва: - Ханс, направи ми едно кафе или и това не можеш? Българката: - Иване, Иване, де и заплатата ти да беше такава голяма! Става наводнение и пращат при дядо поп хора да го измъкнат. - Не - отказва попът, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси! Нивото се покачва и пращат лодка: - Дядо попе, ела бе! Още можеш да се измъкнеш! - Не, аз тук ще се моля на Господ... Водата вече залива църквата. Идва полицейски катер: - Дядо попе, последен шанс, качи се! - Не, аз тук ще се моля на Господ, Той ще ме спаси... Попът се качил вече на камбанарията, идва хеликоптер: - Дядо попе, моля те бе човек, ще се удавиш! - Няма, няма, аз тук, горе, ще се моля на Господ той ще ме спаси! Всички си отишли, водата заляла всичко, с последни сили попът се е хванал за кръста на покрива на църквата и се моли: - Абе, Боже! Аз толкова Ти вярвах, така Ти се молих, защо не ми помогна? Отгоре се чува гневен глас: - Абе, идиот! Аз що транспорт изпратих за тебе! В джунглата си правят състезание на 10 000 метра. Трасето на кроса е трудно, животните едно по едно се отказват. Накрая остават само Слона и Мравката. Последна права! Мравката тича напред с последни сили и е изпреварила Слона с почти 2 мравчи дължини. Изведнъж слонът протяга крак и смачква нещастното насекомо. - Уууу! - викат другите животни. - Убиец! Убиец! - Ама моля Ви се - оправдава се слона. - Само исках да я спъна...