Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син пита баща си: - Тате, що аз мога да пиша, а пък другите деца от детската градина не могат. - Щот си умен тате. - А защо аз мога да чета, а те немогат. - Нали ти казах, щот си умен. -А защо мойта пишка е много по голяма от тяхните. В това време бащата извиква: - Щот си на 23 бе идиот.
Разни 1,490 прегледа
Следващ →

Още вицове

При лекаря: - Докторе, кога да дойда пак при вас? - Ами, ако сте жива, госпожо, елате в четвъртък - Къде работи баща ти? - В банка. - Отдавна ли? - Само тази нощ. На Ванчо му вървяло адски в игрите. Пусне тото-шестица. Купи си билет от лотарията - печели. Писнало му един ден от тоя живот и отишъл за риба. И какво хванал? Точно така - златната рибка. Още преди да си е отворила устата, той ѝ казал: - Ааа, не! Нищо не искам - писна ми! - Не може така, трябва да измислиш нещо! - казала рибката. Мислил Ванчо и решил: - Добре - искам секс с индийка... И индийката се появила, като по филмите - с червена точка на челото. Нашият казал: - Ама с точки са само женените! А рибката: - Ами хубаво, изтрий я! Изтрил Ванчо точката и отдолу видял надпис: "Честито! Печелите апартамент в Люлин!" “Алкохолът не решавал проблемите… То и млякото не ги решава, ама никой не го прави на въпрос!” Един полицай патрулира пешком из алеите на голям градски парк късно вечер. По едно време слуша от храстите: -Лапай го ма, лапай го веднага! Пъхва се той в храсталака. Един пич го извадил, едно маце на колене пред него. -Документите за проверка! Оня се гипсирал. Изкарал личната карта. Ченгето я огледало. -Документите са наред! Вашите, момиче! -Мии, забравила съм си личната карта! -Лапай го тогава, щото иначе ще те глобя...