Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бисери по телефона:- Искам да си махна секретарката!
Бисери 2,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жените обичат мълчаливите мъже. Защото се заблуждават, че те ги слушат... Иванчо влиза в час с насинено око. Учителката: - Иване, какво има? Защо ти е синьо окото? - А, нищо, госпожо. Една оса ми кацна. - И какво? Ужили ли те? - Не. Татко я преби с лопатата... Мъж попитал жена си, какво е СИТУАЦИЯ. Тя естествено не знаела. Мъжът отговорил: - Ами, жено това е да ме свариш с друга жена в леглото. А, тя възкликнала и отговорила: - Аха, както това да ме свариш със съседа в леглото. А, той ядосано и отговорил: - А, нее не смесвай боя със ситуация! В АГ болница родилка прави последни напъни да роди бебето си. Най-накрая след няколко изморителни часа докторът срязъл пъпната връв. Показал бебето на майката и казал: - Честито момче!!! След това отишъл до отвореният прозорец, вдигнал бебето на горе и извикал: - ЧЕСТИТО МОМЧЕ!!! А от долу цялата рода на жената и на мъжа, които били изпълнили почти целия двор на болницата, започнали да скачат и да викат от радост. И точно в този момент докторът хванал бебето за краката и започнал да го блъска във всеки възможен ръб на прозореца, след което се надвесил над прозореца блъснал бебето още няколко пъти и в стената на болницата и на края го засилил на долу от 5 етаж (там била стаята на родилката) при което бебето се смачкало долу на двора. Всички които се били събрали долу не можели да повярват на очите си, а самия доктор, който бил целия в кръв, черва и какво ли още не от вътрешностите на бебето, казал с усмивка на лицето: - Абе споко бе! То се роди мъртво! Аз съм песимист - пак ни излъгаха и край на света няма да има.