Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отишъл Дядо Коледа в Сомалия и попитал: - Бе, на децата ви що са такива подути коремчетата? - Щото през годината почти нищо не са яли. - Ааа, който не яде няма да получи подаръци.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Всеки път след като съм ходил във фризьорския салон ме мъчи един въпрос - защо ме питаха как искам да ме подстрижат?
Разни
03.10.2017
1,460 прегледа
Следващ →
Още вицове
В съдебната зала се гледало дело за сексуален тормоз. Шефът на младата дама я преследвал, да му пусне. Адвокатът на защитата я помолил да каже на съдебните заседатели какво точно й е казал шефът й, но тя отказала, защото била много скромна и я било срам. Адвокатът я помолил да го напише, та съдебните заседатели да го прочетат. Написала тъжителката на един лист :"УЖАСНО ИСКАМ ДА ТЕ ЧУКАМ" и подали листчето на съдебен заседател номер 1. Заседател номер 2 бил страхотна мадама, а заседател номер 3 - мъж на средна възраст, който спял като пън. Номер 1 прочел и подал на номер 2, номер 2 прочела и подала на номер 3. Номер 3 прочел бележката, ухилил се все едно е спечелил от лотарията джакпота, намигнал на номер 2 и сложил бележката в джоба си.
Семейна двойка с 30 годишен брак закусва. Жената дълго гледа замислено и казва: - Ванчо, ти мен все още обичаш ли ме? Мъжът гневно мята вилицата си на масата: - Миче бееее, кажи бе душа, защо всяка сутрин от рано трябва скандали да вдигаш!?
Блондинка сложила за уолпейпър на служебния си десктоп снимка на своя приятел и само след час се скарала с монитора.
- Защо Марадона обича футболните стадиони? - Заради тревата и дългите бели линий.
Имал гости наш Славчо - американец и руснак. Завел ги на кръчма с уговорка всеки да си плати пиенето, което ще си поръча. Американецът си поръчал уиски, руснака - водка, а Славчо - ракия. Вдигали наздравици, вдигали, американеца се понапил и решил да си ходи. Отива на бара да плаща, бармана го видял, че е много пиян и решил да го измами. - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара. Американеца изумен поизтрезнява, слага си крака на маста и казва: - Барман, режи! Повече в бар не стъпвам. Бармана вади сатърчето и му резнал крака. Руснака по някое време усетил гадене от водката и решил и той да си ходи: - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара! Руснака си сложил ръката на бара и казал: - Барман, режи! Повече водка не пипам. Сатърчето! Клъц! Станал и наш Славчо да си ходи: - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара. Славчо си извадил х*я на масата и се усмихнал! Бармана: - Какво? Да режа ли? - Не, бе! Духай!