Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При среща с познат на въпроса: "Как е?", всеки тайно се надява да чуе отговора: "По-лошо няма накъде!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
В България съдът налага само 1% оправдателни присъди. Така че, ако искате да си гарантирате, че ще бъдете оправдан, то ще трябва да извършите 100 престъпления...
Други
03.10.2017
1,999 прегледа
Следващ →
Още вицове
Заваляло дъжд. Под една стряха се скрили един милиционер и един студент. Милиционераът ядял геврек, а студентът четял вестник. Минало едно куче. Милиционерът решил да се изгаври, отчупил парче от геврека и казал: - Яж, да не си гладен като тоя студент. Студента откъснал парче вестник и отвърнал: - На, чети, да не си тъп като тоя милиционер.
Сутришен блок на телевизията. - Според вас защо се получи такава бъркотия? Социологът: - Ми то е като колективна консумация на боб чорба. БСП обира боба с корбанджийска лъжица, ДПС сърба чорбата, АТАКА смърка подправките, опозицията пърди на площада,а децата им се насраха в университета!
- Докторе, какво да правя? По цяла нощ сънувам, че съм крава и преживям трева. - Еее, голяма работа… Няма страшно. - Как няма страшно бе, докторе? Сутрин като стана половината дюшек го няма.
Марийка я нямало в града, десетина дни била на гости на баба си. Като се върнала пита Иванчо: Липсвах ли ти скъпи, мислеше ли за мен? Много! Всяка вечер държах в лявата ръка оная твоя снимка от плажа и с дясната мислех за теб! !
Не трябва да се съди за човека по приятелите му, Юда е имал безупречни приятели.