Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли какво е мангал в бутилка? - РОМ.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Гошо, видя ли,че съм готина бе?Цялото заведение ме гледа! - Как да не те гледа.Не виждаш ли,че сме седнали на масичката под телевизора, ма?
Семейни
03.10.2017
2,808 прегледа
Следващ →
Още вицове
Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш.
Един мъж решил да пребие жена си, но нямало никаква причина. Легнали си те и той й разправя: - Я ходи да светнеш лампата! Тя станала и я светнала. След малко: - Я ходи загаси лампата бе! Тя станала послушно и я загасила. - Я светни лампата ма! Тя отново изпълнила. - Ти на кого ша даваш сигнали ма...
Животните построили магазин в гората. Магазинер станал заека. Един ден вълкът решил да отиде до магазина, за да си купи захар. Отива той до магзина ана вратата надпис "Полов ден". Идва на следващия ден - пак същия надпис. И така цяла седмица. Един ден вълкът пак отишъл до магазина и като видял същия надпис да стои на врата страшно се ядосал. Разбил вратата и намерил заека в склада да лежи . - Зайо какъв е тоя надпис на вратата " Полов ден", бе ? - попитал вълка - Абе Вълчо, какво да ти кажа - заебал съм всякаква работа . - отговорил заека.
Семейство иска да разнообрази сексуалния си живот. - Скъпи, хайде все едно аз съм момиче на повикване и съм дошла при теб... - Хм...а може ли да ги видя всичките момичета?
- Имах следния случай, когато бях в гората.. - Давай накратко! - Син на три години.