Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Гошо, видя ли,че съм готина бе?Цялото заведение ме гледа! - Как да не те гледа.Не виждаш ли,че сме седнали на масичката под телевизора, ма?
Семейни 2,808 прегледа
Следващ →

Още вицове

Усмихвай се - това кара хората да се чудят какво мислиш. Един мъж решил да пребие жена си, но нямало никаква причина. Легнали си те и той й разправя: - Я ходи да светнеш лампата! Тя станала и я светнала. След малко: - Я ходи загаси лампата бе! Тя станала послушно и я загасила. - Я светни лампата ма! Тя отново изпълнила. - Ти на кого ша даваш сигнали ма... Животните построили магазин в гората. Магазинер станал заека. Един ден вълкът решил да отиде до магазина, за да си купи захар. Отива той до магзина ана вратата надпис "Полов ден". Идва на следващия ден - пак същия надпис. И така цяла седмица. Един ден вълкът пак отишъл до магазина и като видял същия надпис да стои на врата страшно се ядосал. Разбил вратата и намерил заека в склада да лежи . - Зайо какъв е тоя надпис на вратата " Полов ден", бе ? - попитал вълка - Абе Вълчо, какво да ти кажа - заебал съм всякаква работа . - отговорил заека. Семейство иска да разнообрази сексуалния си живот. - Скъпи, хайде все едно аз съм момиче на повикване и съм дошла при теб... - Хм...а може ли да ги видя всичките момичета? - Имах следния случай, когато бях в гората.. - Давай накратко! - Син на три години.