Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако в този живот никому любов не си дал, то по-добре да не си се раждал!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Срещат се две стоножки: - Здрасти, как си? - Не ме питай, с петдесет крака съм в гроба.
Животни
03.10.2017
3,048 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се мъж у дома - кьоркютук пиян, едвам ходи. Жена му се втурва да му помага, но той нито й благодари, нито я псува. Само мълчи. - Да ти спретна една салатка? - пита съпругата. - Гра-а-а... - Какво каза? - Гра-а-а... - Ама какво ти е? - Гра-а-а... - Боже, какво ти стана... Нещо да хапнеш, искаш ли? - Гра-а-а. Съпругата се уплашила много и звъни на съседа лекар. - Какво има, Иванова? - Ами, мъж ми току-що се прибра, докторе, и нещо му има, не ще да приказва, само "гра" повтаря от половин час. - На кръчма ли е бил? - Да. - Налейте му една ракия и ще се оправи. - Ама... - Налейте му една ракия, ви казвам! Отива си жената вкъщи, налива ракия, дава я на мъжа си и пита: - Сега по-добре ли си? - Гра-а-адил Илия килия...
Чакам на червен светофар. Циганка с дете на ръце чука по стъклото: — Ше даваш два лева за детето? Дадох й. След малко пак чука. — Кво искаш – викам – нали ти дадох два лева? — Епа, земи детето, де!
Помни, че си уникален!!! Както и всички останали!
Изтривалка пред вратата с надпис: "Представи си, че съм твоя шеф."
Разговор между двама офис служители: - Нашият шеф е измамник! Но иначе е справедлив човек. - Как може един измамник да бъде справедлив човек? - Много лесно. Той мами всички без изключения.