Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имало една ламя която се разхождала в гората срещнала Кума Лиса и я питала -Коя си ти ма?-питала ламята. -Такова аз съм Кума Лиса! -Няма Кума няма Лиса утре на полянката в един часа ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Продължила ламята вижда Кумчо Вълчо! -Кой си ти ла? -Такова аз съм Кумчо Вълчо! -Нама Кумчо няма Вълчо утре ща ям ВЪПРОСИ? -Нама! Продължава тя и вижда Баба Меца. -Коя си ти ма? -Такова аз съм Баба Меца! -Няма Баба няма Меца утре на полянката ща ям ВЪПРОСИ? -Няма! Среща Зайо,Байо. -Кой си ти ла? Зайо ,Байо! Няма Зайо няма Байо ВЪПРОСИ? Да един. -Казвай? -Може ли да не дойда? -Разбира се нали за това ме наричат добрата ламя Баба Спаска.
Черен хумор 2,556 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не намери истината във виното, сега пие ракия. Оказа се, че така наречения бойкот към мобилните оператори ( линк ) е бил организиран от ... самите тях. Само така ще могат лесно и безпроблемно да извършат профилактика на мрежите си. Лионел Меси води мацка у тях. Приготвят се да правят секс. Докато мацката се съблича, Меси излиза за малко от стаята и се връща с двама голи типа. Ошашевано, мацето:"АМА КАКВО СТАВА?", Меси отговаря:"Без Шави и Иниеста не вкарвам!" Вечер в спалнята. Съпрузите вече се готвят да си лягат, когато тя подхваща разговор: - Скъпи, знаеш ли - днес изчаках дъщеря ни да се върне от училище и най-после си поговорих с нея за секса, както ти ме посъветва. Стана много добре! Та… сега… в настроение ли си да опитаме нещо от това, което научих от нея? Вървели си две запалки и едната казва: - Пфф свърши ми газта... Другата запалка: - Ми отиди си я зареди на газстанцията!?