Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При спор с жена най-силния аргумент на мъжа е мълчанието.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Един алкохолик отишъл за риба. Когато седнал на мястото разбрал, че си е забравил червейте. Тогава взел едно листче и написал "ЧЕРАЙ"! Закачил го на куката, хвърлил го и му клъвнало. Когато извадил въдицата на листчето пишело "ШАРАН"!
Семейни
03.10.2017
3,495 прегледа
Следващ →
Още вицове
Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извиква пънкара при себе си. - Ще ти дам един съвет, - казва шофьора на пънкара - познавам тази монахиня. Тя всяка неделя в 8 часа вечерта ходи на гробища и се покайва пред гроба на починал игумен. Ти ще застанеш зад гроба маскиран в черно и ще се представиш за въпросния игумен. Тя е глуповата и лесно ще я прелъжеш. Речено сторено. Пънкарът отива маскиран и се скрива зад гроба. Пристига монахинята и почва да се покайва. В този момент пънкарът казва: - Дъще аз те слушам и ще ти дам прошка... - Какво да направя - попитала монахинята. - Вдигай си фустата и ще ти дам прошка. Вдигнала фустата монахинята, пънкарът минал зад нея и я почнал. Точно преди да свърши, пънкарът си свалил маската и със смях казал:´ - Глупачкоооо... Аз съм пънкаря... Тогава монахинята си свалила наметалото и казала: - Знам... А аз съм шофьора!
Мъж влиза в аптеката и иска да купи черен презерватив. Момичето му казва, че нямат черни, но може да му предложи розови, бели, сини, зелени, шарени, с рисунки и т. н. Човекът обаче настоявал за черен презерватив. Момичето му казало, че предлагат светещи, релефни, вибриращи, пеещи и др. , но мъжът казал, че му трябва черен презерватив, па ако ще и танцуващ да е. Момичето не издържало и го попитало: Господине, защо Ви е точно черен презерватив? Мъжът: Почина съпругът на приятелката ми, искам да отида да й поднеса съболезнованията си.
Телефона звъни: - Ало, Киркор се обажда. Гарабед там ли е? - Грешка имате... Нямаме Гарабед. - Благодаря! Извинете! След малко пак: - Ало, Киркор е на телефона. ГАрабед може ли да се обади? - Абе, нямаме Гарабед! - ОК. След малко пак: - Добър ден! Гарабед може ли да се обади? - Нямаме Гарабед! - изнервени крещят по телефона. И така цял ден! Около 6 часа телефона звъни за пореден път: - Ало, Гарабед се обажда. Някой да ме е търсил?
Груйо отишъл в гората да сече дърва. Сбарал го горския и го пита: - Груйо, от къде отсече това дърво? - От по дебелата страна г-н горски. - Груйо, от къде отсече това дърво бе? - От по дебелата страна г-н горски. - Груйо, ако не ми кажеш от къде отсече това дърво ще те вкарам в съда! - Нали Ви казвам г-н горски - от по дебелата страна... Горския вкарал Груйо в съда и съдията пита: - Име? - Груйо. - Презиме? - И зиме и лете все Груйо ми викат. - Хмм... женен ли си? - Да! И то за жена! - Че къде си виждал някой да е женен за мъж бе? - Ами сестра ми миналата година се ожени за мъж! - Хах... жена ти конспираторка ли е? - Кон ли спира, магаре ли спира това си е нейна работа! - Жена ти комунистка ли е? - Кому ниска, кому висока, на мен си ми е тамън! Съдията вече не издържал: - Абе Груйо, ти някога влизал ли си в съд бе? - Да г-н съдия! Миналата година като чистих кацата целия се наврях в нея!
В родилния дом лекаря същисан открива, че на едно от леглата лежи мъж: - Ама Вие какво правите тук? - Ако искате вярвайте докторе, но всичко започна от миенето на чинии...