Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един алкохолик отишъл за риба. Когато седнал на мястото разбрал, че си е забравил червейте. Тогава взел едно листче и написал "ЧЕРАЙ"! Закачил го на куката, хвърлил го и му клъвнало. Когато извадил въдицата на листчето пишело "ШАРАН"!
Семейни 3,495 прегледа
Следващ →

Още вицове

Качва се монахиня в автобус. Един пънкар ведна се лепва зад нея и почва да и пуска ръце. Възмутена, монахинята слиза на следващата спирка. Шофьорът на автобуса, станал свидетел на случилото се и извиква пънкара при себе си. - Ще ти дам един съвет, - казва шофьора на пънкара - познавам тази монахиня. Тя всяка неделя в 8 часа вечерта ходи на гробища и се покайва пред гроба на починал игумен. Ти ще застанеш зад гроба маскиран в черно и ще се представиш за въпросния игумен. Тя е глуповата и лесно ще я прелъжеш. Речено сторено. Пънкарът отива маскиран и се скрива зад гроба. Пристига монахинята и почва да се покайва. В този момент пънкарът казва: - Дъще аз те слушам и ще ти дам прошка... - Какво да направя - попитала монахинята. - Вдигай си фустата и ще ти дам прошка. Вдигнала фустата монахинята, пънкарът минал зад нея и я почнал. Точно преди да свърши, пънкарът си свалил маската и със смях казал:´ - Глупачкоооо... Аз съм пънкаря... Тогава монахинята си свалила наметалото и казала: - Знам... А аз съм шофьора! Мъж влиза в аптеката и иска да купи черен презерватив. Момичето му казва, че нямат черни, но може да му предложи розови, бели, сини, зелени, шарени, с рисунки и т. н. Човекът обаче настоявал за черен презерватив. Момичето му казало, че предлагат светещи, релефни, вибриращи, пеещи и др. , но мъжът казал, че му трябва черен презерватив, па ако ще и танцуващ да е. Момичето не издържало и го попитало: Господине, защо Ви е точно черен презерватив? Мъжът: Почина съпругът на приятелката ми, искам да отида да й поднеса съболезнованията си. Телефона звъни: - Ало, Киркор се обажда. Гарабед там ли е? - Грешка имате... Нямаме Гарабед. - Благодаря! Извинете! След малко пак: - Ало, Киркор е на телефона. ГАрабед може ли да се обади? - Абе, нямаме Гарабед! - ОК. След малко пак: - Добър ден! Гарабед може ли да се обади? - Нямаме Гарабед! - изнервени крещят по телефона. И така цял ден! Около 6 часа телефона звъни за пореден път: - Ало, Гарабед се обажда. Някой да ме е търсил? Груйо отишъл в гората да сече дърва. Сбарал го горския и го пита: - Груйо, от къде отсече това дърво? - От по дебелата страна г-н горски. - Груйо, от къде отсече това дърво бе? - От по дебелата страна г-н горски. - Груйо, ако не ми кажеш от къде отсече това дърво ще те вкарам в съда! - Нали Ви казвам г-н горски - от по дебелата страна... Горския вкарал Груйо в съда и съдията пита: - Име? - Груйо. - Презиме? - И зиме и лете все Груйо ми викат. - Хмм... женен ли си? - Да! И то за жена! - Че къде си виждал някой да е женен за мъж бе? - Ами сестра ми миналата година се ожени за мъж! - Хах... жена ти конспираторка ли е? - Кон ли спира, магаре ли спира това си е нейна работа! - Жена ти комунистка ли е? - Кому ниска, кому висока, на мен си ми е тамън! Съдията вече не издържал: - Абе Груйо, ти някога влизал ли си в съд бе? - Да г-н съдия! Миналата година като чистих кацата целия се наврях в нея! В родилния дом лекаря същисан открива, че на едно от леглата лежи мъж: - Ама Вие какво правите тук? - Ако искате вярвайте докторе, но всичко започна от миенето на чинии...