Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Искаш да останеш вечно млад - купи си мотор.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъжа: - Скъпа, чувствам се много зле.Повикай ветеринаря! - Жената: - Ветеринаря?! А защо не обикновен доктор? Мъжа: - Защото работя като кон, живея като куче и спя с крава!!
Семейни
03.10.2017
3,045 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача: — Имате ли кола, евтина и с всички екстри? Продавачът казва: — Имаме KIA. Блондинката казва: — Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.
Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте какво работи. - Научен работник! - Е кво е научен работник? - пита Нане - Глей са, правим разни опите и документираме.Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем: "Oди ма!", "Она оди". И ния пишем у протоколо -"Она оди " После откинем и още един крак и пак й речем: "А оди ма!", "Она па оди"... И ния пешем "Она па оди" И така доде и откинем сите крaка Викаме й: "А оди ма!" Она ни мърда ни шава, И ния пишем у протоколо: "Она оглуше"
Секретарката внася кафето и сутрешните вестници в кабинета на кмета. - Нещо много сме намръщени днес - опитва се да се пошегува той, оглеждайки сексапилния й тоалет. - Не бих искала да го сметнете за заплаха, Г-н Кмете, но... - Какво? - Ако не ми повишите заплатата, ще бъда принудена да напиша мемоарите си...
На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери. - Охооо - съставям ви акт, това си е чиста контрабанда. - Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден - понеделник, вторник, сряда… до неделя. Той казва: - Да бе колко, съм тъп - и я пуска да премине. На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва: - Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт. - Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя… сам разбирате… Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" - и я пуснал. На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера. - Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам. - А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март…
Путин: В отговор на разполагането на американски ракети в Европа, поради опасност от страна Иран, Русия може да почувства опасност от Парагвай и да разположи свои ракети в Куба. Буш: Но Парагвай нямат ядрени ракети! Путин: Вече имат, ние им продадохме.