Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Каква е разликата за ловеца между кучето и лисицата? - Около триста грама ракия.
Пиянски 2,237 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се животните от гората да си разказват тъпи вицове. Така от животно на животно дошъл ред и на костенурката. Застанала тя на средата на полянката, поогледала се и казала : - Стена. Всички животни се спогледали учудено, а костенурката се изпъчила и продължила: - Ха хааааа, зная и по-тъпи! Говорят си две колежки: - Ама е погрозняла ...(женско име). Да ти е кеф да я гледаш. Студент се явява на изпит, без да знае нищо. Професорът тъкмо се готви да му пише двойка, когато младежът казва: - А може ли сега аз да ви задам три въпроса. Ако отговорите, късате ме. Ако не отговорите обаче, пишете ми шестица. Професорът помислил малко и се съгласил. Студентът запитал: - Какво е законно, но нелогично? Какво е логично, но незаконно? Какво не е нито законно, нито логично? Професорът помислил, видял, че не може да отговори, и му написал шестицата. Накрая го помолил все пак да каже отговорите. Студентът обяснил: - Вие имате жена, която е по-млада от вас с 30 години - това е законно, но нелогично. Вашата жена си има любовник - това е логично, но незаконно. А нито е логично, нито е законно, че току-що писахте шестица на нейния любовник. Съпруг седи безмълвно в кухнята посред нощ, гледа унило в една точка. Жена му го пита защо е тъжен. - Спомняш ли си, когато беше 16-годишна? - отговаря с въпрос мъжът. - Да, беше преди 20 години, скъпи - казва жената. - Спомняш ли си, когато баща ти ни хвана да се чукаме на задната седалка на колата - продължава с въпросите съпругът. - Спомняш ли си как насочи флоберката си към мен и ми каза, че ако не се оженим, ще карам следващите 20 години в затвора... - Така беше - признава жената. - Е, днес щях да съм свободен. - Цялата нощ спах в поза "сисадмин".. - Това как е? - С лице върху клавиатурата...