„Ние самураи си нямаме, но си имаме българки, които са доста по-опасни от тях”, каза Борисов в Япония.
После пък един японски вестник показа снимка на Искра Фидосова.
Е, не вярвам да дойдат туристи от Япония вече...
Вчера пред Министерски съвет е намерен безстопанствен подозрителен пакет.
Поради опасността от терористичен акт е била евакуирана цялата сграда. Пристигналите на място сапьори са обезвредили пакета и се е установило, че това само е било забравен от някой пакет антикризисни мерки.