Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели си говорят за жените си и единият казва: - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафене сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? - Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете... - А мислиш ли, че шарана помни?
Семейни 3,316 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един прекрасен ден на една скамейка седели три старчета, пред тях с цялата си грация минава една стахотна дама с пищни цици и къса пола, от която се вижда розовата прашка. Единият старец казал: - Ох, ако ми падне ще я мачакам, ще я мачкам цяла нощ. Другия старец казал: - А на мен ако ми падне, ще целувам до насита тез гърди. Третия старец, почуквайки с бастуна по земята, казал: - Абе имаше още едно нещо, ама какво беше то? Забравих си паролата и сега не мога да си отворя швейцарското ножче... Често в детството ми ме караха да стоя в ъгъла,..в горния...ляв. След раждането на Христос около Дева Мария се събрали журналисти.Започнали да задават въпроси:Кажете-как се случи това чудо? -Ами как да ви кажа-явими ми се светия дух и на така.... -А как изглеждаше? -Ами беше много тъмно та не го видях-но на пипане ще го позная!!!!! При ветеринаря: - Докторе, конят ми понякога ходи нормално, а понякога куца - какво да го правя? - Хващаш го когато ходи нормално и го продаваш!