Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, имам проблем! - Казвай набързо, че имам много работа! - 100лева!
Разни 1,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза китаец в американски магазин за хранителни продукти. - Мозе мой купи един литър сиренце? - пита китаеца. - Абе, китаецо - казва му продавача - ти от колко години живееш в Америка, че не знаш че сиренето се продава на килограми, а не на литри! - Мой зивее 20 години тук и много обица сиренце - отговаря китаеца. Мозе купи един литър? - Може, но ако си поискаш както трябва! - казва бакалина - ето стой ти зад щанда, все едно че си продавач, а аз ще ти покажа как да си поискаш. Застанал китаеца зад щанда. Продавачът излязъл, почукал на вратата, влязъл в магазина и отчетливо попитал: - Може ли да ми продадете един килограм сирене? - Мозе! - отговорил китаеца, а шишенце носиш ли си? Дело за развод в съда. Съдията пита: - Въпрос към жената. Сигурна ли сте, че искате развод? - Да! - Въппрос към съпруга. Сигурен ли сте, че искате развод? - Да! - И можете ли да назовете причина за развода? - Жена ми и аз редовно се лъжем! Ето например наскоро тя ми каза, че ще ходи до приятелката си Алис и се върна късно през нощта! - Е, къде е проблемът? - Как къде? Пълна лъжа. По това време аз бях с Алис! Влиза мутра в лекарския кабинет и вика на доктора: - Докторе, кастрирай ме! - Ма, как да те кастрирам, бе момче, млад си още, не бива така. - Кастрирай ме бе - вече сърдито му рекла мутрата! - Ма младеж, ще ти съсипя живота бе, размисли малко! - Абе, ти ще ме кастрираш ли, или да те почвам? - заплашил мутрата доктора и доктора го кастрирал. Излиза мутрата навън и приятелят му дето го чакал го попитал: - К`во стана бе, ваксинира ли се? Учителката: - Деца, измислете изречение със словосъчетанието "..., както и очаквах...". Давай, Васко! - Татко се върна от командировка, и ми донесе подарък, както и очаквах. - Браво! Сега ти, Петьо. - Вечерта хвърлих захранка във вира, а на сутринта налових там цяла кофа риба, както и очаквах. - Много добре! Иванчо? - Катето Петрова от съседния клас прави хубави свирки... - Вън! И без родителите си не идвай! - Както и очаквах... Борец звъни в полицията. Ядосано казва на дежурния полицай: - Обрали са ми колата! Елате да видите! Няма ми таблото, няма ми волана, няма ми скоростния лост и педалите ги няма. - Добре ще ви изпратим хора да огледат. ....след един час пак звъни в полицията: - Абе дежурния, недейте да идвате, аз съм се объркал, седнал съм на задната седалка.