Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
-Кой ще ми обясни разликата на различните постановки при свирене на обой? Мълчание -Ама, че сте тъпи! Всеизвестно е, че при италианската школа са го лапали целия, а при френската - до половината, с треперещ език!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Реклама на крематориум: `За умрели при пожар - големи отстъпки!`
Черен хумор
03.10.2017
2,234 прегледа
Следващ →
Още вицове
Майка слага детето си да спи, но то плаче. Пее му приспивна песен - то пак плаче. Пее му още една - продължава да плаче... Накрая детето отваря очички и казва: - Мамо, аз разбирам, че ти се пее, но бих искал да поспя!
Млада учителка влезнала за първи път в час и казала на учениците си: - Момчета, ако се държите добре, утре ще дойда с пола. И всички се държали добре. На следващия ден, учителката дошла с пола и казала: - Ако днес се държите добре, утре ще дойда по бикини. Всички се държали по различен начин. На следващия ден, учителката, както обещала, дошла по бикини и казала: - И ако днес сте добри, утре ще дойда покрита с листа. Всички се държали просто перфектно и учителката удържала на думата си. След часа, всички деца си тръгнали, само Иванчо останал. Учителката го попитала: - Какво чакаш, Иванчо? - Чакам да дойде есента, госпожо!
- Все пак не се ли обиждат депутатите, че им взеха пръстови отпечатъци и сега гласуват с пръсти, за да няма измами при гласуванията? - Все едно криминално проявените да се обиждат, като им взимат отпечатъци в полицията...
- Вредно е да се пуши! - Моите са електронни! - Цигарите? - Дробовете!
-Защо блондинките излизат голи още преди да са измили шампоана? -Защото използват Wash and Go!