Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чуто по празниците на една маса: - Сипете ми още една ракия и ще ви кажа как може да се оправи държавата!
Разни 1,110 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама глухонеми се напили и на другия ден си разказват. - Ти като се прибра късно твоята кара ли ти се? - Ами, не. - О, а моята като взе да ми се звери... - И ти какво? - Угасих лампата, няма да я слушам я. Отива при доктора двойка: - Докторе, я ни вижте по време на секс, Мисля, че нещо не е както трябва. Започват те да... Стонове, пъшкания, оргазъм. Доктора: - Всичко е наред. Не виждам никакви отклонения. Моля, 1.50 лева такса. Платили и си тръгнали. На другия ден пак. - Докторе, погледнете пак! И пак... Пак всичко нормално. Платили 1.50 лева потребителска такса и заминали. Когато дошли за трети път, докторът не издържал и казал: - Защо ме мъчите, бе хора? - Разберете, докторе, аз съм женен, тя е омъжена и не може да се видим нито у нас, нито у тях. Стая в хубав хотел е 150 лева, в евтин хотел е 50 лева, а тук плащам 1.50 и другите такси се покриват от Здравната каса. Звъни телефона. Отговаря малкия син. - Кой търсите? - Татко вкъщи ли е? - Не, замина някъде. - На почивка? - Не, замина с мама. В час по математика. - Иванчо, ако ти дам два заека, после още три заека и след това още един, колко заека ще имаш? - 96. - Е как така 96 бе Иванчо, няма ли да са само 6? - пита изненадана учителката. - Напротив 96 са, 6 които вие ми давата и 90 от фермата за зайци, която с тате гледаме в къщи. - От каква националност са Адам и Ева? - От българска, естествено. Само българите могат да ходят боси и голи, да нямат покрив над главата си, да ядат една ябълка двама и при това да се хвалят, че живеят в Рая.