Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорят си двама рибари: - Пешо си е купил толкова малка квартира, че направо е невъзможно да се говори за риба!
Разни 1,564 прегледа
Следващ →

Още вицове

Новият iPhone 5 ще струва около 1500 лева. Дано да може да пере, да разказва приказки за приспиване, физически да ме раздруса сутрин за разбуждане. За тези 1500 лева, когато пусна песен трябва да изскача и самия певец да пее на живо.Siri би трябвало да може да стане стриптизьорка и да ми носи бакшишите си. За тези пари би трябвало да ме намери сам телефона, ако го изгубя. Забрави за GPS-а, за тези пари би трябвало да ме телепортира, където си искам. За 1500 лева ако го изпусна, трябва сам да се хване преди да е стигнал пода. Когато го включа на "airplane mode" трябва да става на малък реактивен самолет. Всички тези анекдоти са долна инсинуация! В живота на Наташа Ростова е имало само един мъж който можел да прави с нея каквото си поиска. Това е бил Лев Толстой. - Ало, Иван Петров търсим? - Да, аз съм. - Обаждаме се от НАЦИОНАЛНА СЛЕДСТВЕНА СЛУЖБА... - Разбрах веднага. Звъните ми на телефона, който се счупи и сега е изключен и няма сим карта... Един фермер, като по чудо се спасил от голямо наводнение в Охайо. След това побъркал всички, да им разказва как се е спасил, по време на наводнението в Охайо. След години умрял и се озовал на оня свят. Свети Петър го посрещнал на вратата и казал: - Ти беше добър човек, затова ще изпълним всяко твое желание. Фермерът веднага скокнал и казал: - Искам да разкажа на всички, как се спасих, като по чудо от голямото наводнение в Охайо! Свети Петър събрал всички. Фермерът застанал пред тях и тъкмо да започне, да разказва, как се е спасил от голямото наводнение в Охайо, Свети Петър му прошепва в ухото: - Слушай, човече, аз разбира се нямам нищо против, да разкажеш, как по чудо си се спасил по време на наводнението в Охайо, обаче гледам, че в тълпата стои Ной... Едно момиче решило да представи избранника си на своето семейство. Седнали да хапнат и да пийнат.По едно време,тъста подканил зетя: -Мези бе зетко,мези бе! Зетя смутено отвърнал: -Мезя бе татко,мезя бе! Минали се неминали две минути,тъста пак: -А бе,мези бе зетко,мези бе! Зетя отново: -А бе мезя бе татко,мезя бе! Тъста кипнал и изкрещял: -Кво мезиш бе,ти направо ядеш!