Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Госпожице, а защо сте цялата в бяло? - Предавам се!
Разни 1,584 прегледа
Следващ →

Още вицове

По случай световния ден на потребителите ГДБОП съобщава, че днес на пазара на площад "Славейков" ще има празнични намаления. В град Бургас в ВХТИ по Бай Тошево време имаше студенти от братските комун.страни -имаше и чукчи . Автобус -номер 12А отиваше до университета и в него пътували две чукчи , които не били виждали никога негър . Качили се в автобуса и гледат вътре негъра ,едното бута другото и му вика облещено Ну смотри ,смотри -абезян !!!! Обаче негъра ги чул и знаел руски и се обидил и казал възмутено Я не абезян !!!! И чукчето бутнало пак другото и още по учудено му казало -Ну смотри ,смотри она говорит !!!!! Въпросът: "Яйцето или кокошката" отдавна не затруднява никой. А вие опитайте да отговорите на въпроса: "Ще простреля ли китайски автомат китайска бронежилетка?" Когато река Елба излиза извън бреговете, това означава, че в Германия започва ежегодишния бирен фестивал. Влиза студент на изпит, ама нищичко не знае. Студента почнал да уговаря професора, че е готов на всичко само и само да му пише тройка. На професора му станало смешно и решил да си направи майтап: - Добре, колега, ако си извадиш оная работа, удариш й главата в стената и направиш дупка, ще ти пиша три. Студента, обаче, взел присърце задачата. Извадил го, засилил се и тряс - направил дупка в стената. Професора се почесал, почесал, ама нямало как писал му три. Влиза след него студентка. И тя нищо не знае и пак почва пазарлъка за тройка. - Добре, колежке, ако познаете от какво е тази дупка в стената ще ви пиша три. Студентката огледала обстойно дупката и казала: - А бе, не знам от какво е дупката, ама това по края е моето червило.