Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един се обажда на свой приятел по телефона: - Здрасти! Как си? Добре ли си? Как са жената, децата? Как е работата? - Ами всичко е наред... - А дали ще може да ми дадеш на заем 100 лева? - Що не ме целунеш по гърба? - Защо пък по гърба? - Ами и ти почна отдалече...
Разни 1,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

В седем вечерта служител си слага палтото и тръгва да излиза от офиса. - Взимаш си половин почивен ден? - пита шефът. - Не, отивам да обядвам... Старец на 98 години отива годишен лекарски преглед. Лекарят го пита как се чувства. - Никога не съм бил по-добре. Имам жена на 18 години и е бременна. Чака мое дете. Какво ще кажеш, докторе? Лекарят го гледа за малко и вика: - Чакай да ти разправя една история. Знам един ловец, който никога не пропуска случай да ходи на лов. Но един ден, по погрешка слага в раницата си вместо пушката един чадър. Когато бил в гората изведнъж идва мечка насреща му. Той вади чадъра от раницата, прицелва се в мечката и … БУМ!!!! Мечката паднала и умряла…. - Ха, ха, ха…. Стига бе, докторе, сигурно някой друг ловец е стрелял по мечката. - Тъй де. Филчев псува каруцарски журналисти по телефона линк - news.bg ---- "Повече не ми звъни, щото ще ти е_а п_ _ _ _ _а майчина." ---- "Г-н Президент, Вие ли избрахте този човек да представя България в чужбина..." --- Вече не търсят Никола Филчев, бил обещал, че ще си пие хапчетата... --- Новини: "А сега ще пуснем интервю с Никола Филчев, моля, децата да да си запушат ушите... --- Точно да стигне призовката за Филчев в Казахстан и той се върна... --- Положението става сероизно, за халоперидол... Богаташ пътува с "Мерцедес-600" и неочаквано на кръстопътя точно при светофара някой яката го хласва отзад. Скача от колата и заплашително се отправя назад - гледа един стар, сив, опърпан запорожец каран от някакъв старец. Е, мисли си, какво можеш да искаш от него? Качва се на колата и запрашва. Но само след две кръстовища отново усеща как някой яката се врязва в него. Вече вбесен изскача от колата, а насреща му същия старец. Маха му с ръка и вика: "Аз съм, не се безпокой!" Понякога ми звънят и ме питат: - Кой е? Измислих гениален отговор, който просто хвърля звънящия в ступор: - Къде?