Руснаците направиха комедии:
"Особености на руския лов"(риболов,политика и др.)
А ние?
Особености на българския национален боклук
(Дали е комедия или трагедия може да разберете на 11.06 от 20:00 по МСАТ)
Една жена се жалва пред полицай:
- Господин полицай, обраха ме.
- И как така ви обраха?
- Ами взеха ми всичките пари.
- И къде си носихте парите, че не разбрахте кога е станало?
- Ами парите си ги носех в сутиена.
- Браво бе госпожо и да не разберете, че ви обират!?
- Ами господин полицай, аз мога ли да знам с какви намерения са били?