Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чък Норис може да изтегли 1 терабайт с 0 seed за една минута!!! :)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
След като се разбра, че "Атака" влиза в парламента..всички я атакуваха.
Политически
03.10.2017
2,611 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов с ужас научи, че днес има скок на продажбата на домати с 90%, а на ракията не. Помисли си "Добре де, утре ще кажа на журналистките, че нарочно съм боядисал Парламента червен."
Седи си един в кръчмата още от обяд и пие. Към вечерта се опитва да стане, но ..краката не го слушат. - Келнер, кафе! Келнерът носи кафето, пияният го изпива и пак опитва да стане, но не може... - Келнер, още две кафета! Келнерът донася кафетата, пияният ги изпива и едвам-едвам става и с влачещи крака тръгва за вкъщи, прибира се и пада на леглото и заспива. Сутринта звъни телефона: - Какво? - Обажда се келнера от кръчмата, в която бяхте вчера. - За какво? - Ами не знам, какво да правя с инвалидната ви количка...
Разговор между мъж и жена. Мъжа подхваща тема... - Скъпа, как се чувстваш, когато правим секс? - Като на зъболекар... - Но защо? - Ами и двамата ми казвате едно и също - отпусни се, облегни се назад, нишо няма да усетиш!
Имало гръцки поздрав, който преведен на английски звучал така: "Have a nice day - screw someone!"
Трима тираджии от Англия, Франция и България си говорят. Англичанинът казва: - Аз като се прибирам, пускам светлините на камиона отдалеч, че да се усети жена ми и винаги, когато се прибера яденето е на масата. Французинът казва: - Аз като се прибирам, винаги се обаждам преди това и като се прибера яденето винаги е на масата и жената е много усмихната. А българинът казва: - Аз като се прибирам, загасям всички светлини и се спускам като съм изключил от скорост и после вземам щангата и до сега само един ми избяга.