Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След като се разбра, че "Атака" влиза в парламента..всички я атакуваха.
Политически 2,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов с ужас научи, че днес има скок на продажбата на домати с 90%, а на ракията не. Помисли си "Добре де, утре ще кажа на журналистките, че нарочно съм боядисал Парламента червен." Седи си един в кръчмата още от обяд и пие. Към вечерта се опитва да стане, но ..краката не го слушат. - Келнер, кафе! Келнерът носи кафето, пияният го изпива и пак опитва да стане, но не може... - Келнер, още две кафета! Келнерът донася кафетата, пияният ги изпива и едвам-едвам става и с влачещи крака тръгва за вкъщи, прибира се и пада на леглото и заспива. Сутринта звъни телефона: - Какво? - Обажда се келнера от кръчмата, в която бяхте вчера. - За какво? - Ами не знам, какво да правя с инвалидната ви количка... Разговор между мъж и жена. Мъжа подхваща тема... - Скъпа, как се чувстваш, когато правим секс? - Като на зъболекар... - Но защо? - Ами и двамата ми казвате едно и също - отпусни се, облегни се назад, нишо няма да усетиш! Имало гръцки поздрав, който преведен на английски звучал така: "Have a nice day - screw someone!" Трима тираджии от Англия, Франция и България си говорят. Англичанинът казва: - Аз като се прибирам, пускам светлините на камиона отдалеч, че да се усети жена ми и винаги, когато се прибера яденето е на масата. Французинът казва: - Аз като се прибирам, винаги се обаждам преди това и като се прибера яденето винаги е на масата и жената е много усмихната. А българинът казва: - Аз като се прибирам, загасям всички светлини и се спускам като съм изключил от скорост и после вземам щангата и до сега само един ми избяга.