Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гарванът си стои на клона захапал сирене. По едно време идва лисицата, взема един камък и удря гарвана, който пада на земята. Тогава тя му взима сиренето. Гарванът си мисли: - Брех как са я съкратили тази басня?
Животни 3,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

Tрима друсани отиват на купон и чукат на вратата, но никой не им отваря. Този който е на кока казва: - Абе дайте да разбием вратата и да ги пребием тия копелета вътре! Тоя на помпата казва: - Защо да я разбиваме като можем да се плъъъзнем отдолу и да влезем. Третия, напушения казва: - Що бе, то и тука си ни е гот? Едно простовато момиче се готвело за среща с гаджето си. Преди да излезе, майка й я предупредила: - И за нищо на света няма да му даваш да те съблича от кръста надолу. Ако много настоява кажи му, че там има жарава и ще се опари. Дъщерята я уверила, че така ще направи. На другия ден се връща към обед и майка като я видяла веднага изпитала съмнения: - Какво стана снощи дъще? Да не си му се дала? - Ами мамо, той наистина се опита да ме съблече от кръста надолу. Аз му казах, че там има жарава и ще се опари.. - Точно така, браво, моето момиче! - Обаче той каза, че няма да бута, а само иска да си изпече кренвирша в жаравата... - И какво..?! - ужасена попитала майката. - Е, какво, нищо не стана - цяла нощ го пекохме, пекохме, пък на сутринта като ми даде да го опитам той още суров.. Сутрин. Семеен разговор в кухнята: - Ти вчера се напи като куче! - Да, доста добре го усещам и си плащам в момента. Ще има ли скандал? - Не, имаше снощи! - Би ли ми припомнила? - Е накратко, говорих ти за това, че може да се пие и с мярка! - А аз? - Ти си мълча, пуши, а след това каза "Скъпа, аз не съм женен за първи път, а по начина по който ми говориш, явно не е и за последен!" - Хахаха, а ти какво ми отговори? - Какво да ти отговоря? Просто си затворих плювалника! - Как са хванали Гълъбин Боевски с кокаина? - Заради свръхбагаж, само кокаинът е бил девет килограма... Възрастна дама трябва да мине през гробищата вечер. За щастие видяла един мъж и се присламчила към него: - Господине, може ли да вървя с вас, че много ме е страх? - Може и мен ме беше много страх приживе...