Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Иванчо и Марийка питат баба си: - Бабо, а откъде идват децата? - Щъркелът го носи. Иванчо казвана Марийка: - Марийке, хайде да й обясним всичко, че така ще си замине необразована.
Разни 1,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как всъщност се пишат хороскопите. В редакцията на вестник. - Жоро, ти каква зодия си? - Скорпион. - Така, пишем:Следващата седмица Скорпионите трябва да си върнат дълговете, иначе ги чакат големи неприятности. Селска сватба. Младоженците се затварят в спалнята за първата брачна нощ. Ден не излизат, после втори... Тъщата не издържа и тихо чука на вратата им: - Дъще, да бяхте излезли за малко!? - Мамо, ние се наслаждаваме на плодовете на любовта! - вика булката иззад вратата. - Тогава не хвърляйте обелките от тези плодове през прозореца, че гъските се давят!... Скучно ти е в самолета по време на полет?! Идея - натисни бутона за повикване на стюардесата и когато стигне при теб кажи на висок глас: НЕ! НЕ МОГА ДА УПРАВЛЯВАМ САМОЛЕТ! Нощ, кал, мъгла, киша. Цялата гадост в една нощ. Карал си един човек Камаза. Видял кола обърната на една страна да буксува с пълна газ. Шофьорът решил да му помогне. Спрял Камаза, приближил и отворил вратата: - Господине, имате ли нужда от помощ? Човекът в колата го погледнал и припаднал. Шофьорът бързо го качил в Камаза и го закарал в най-близката болница. Оставил го на лекарите и се качил в камиона. Затворил вратата, пуснал двигателя, запалил цигара и се зачудил, защо онзи припаднал? Решил да разбере, изгасил двигателя и отишъл пак в болницата. Човекът, когото докарал вече се бил освестил. Шофьорът го попитал: - Аз исках да ти помогна, а ти защо припадна? Онзи му отговорил: - Ами, посред нощ, кал, мъгла и киша, шпоря със 120км/ч и ти ми отваряш вратата!... Няколко полицаи се събират в кръчмата да ударят по една бира и по едно време идва техен колега, изтупан със страшно баровски костюм. - Бре, откъде го взе! Откъде имаш пари за такива дрехи! - Не съм го купил, подарък ми е. - И кой ти е подарил такова нещо? - Жена ми. Прибирам се вчера, тя ме чака гола в леглото, а костюмът стои проснат на стола в спалнята...