Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съобщение към GSM операторите:- А, ако си сваля батерията, ще прекъсне ли разговорът?
Бисери 2,752 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: - Амии... ние имаме само 10 лева.. - Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! - Е, че върви яж, ние ще те изчакаме! Защо една блондинка се върнала адски разочарована, натъжена, също така разчорлена и размъкната от Япония? Защото чак тогава разбрала, че 17-инчовият SONY е телевизор! Малко дете дотичало при майка си: - Мамо, едни човеци копаят дълбока дупка! - Не се казва човеци, а хора! - поправила го майката. След малко детето пак дотичало: - Мамо, един хор падна в дупката! Надпис на плочките в обществена тоалетна: " Господин Тутанкамон, измивайте си пирамидите след вас!" Двама приятеля си говарят: - Аз скоро ще стана на 30 години, а още не съм женен. - Да, някои хора имат много късмет.