Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една баба и един дядо решили да се срешнат като на младини.Уговори ли си среща 2 часът пред часовниковата кула.Дядото отишъл,чакал,чакал,но бабата не дошла.Прибрал се в къщи и видял бабата да стои пред огнището и да се топли и я попитал: -Защо не дойде? Бабата отговорила: -Защото мама не ме пусна.
Семейни 2,852 прегледа
Следващ →

Още вицове