- Здравей! Отдавна не сме се виждали! Нещо ново при теб?
- Ами появи се създание, за което да се грижа, да изкарвам пари...
- Разгеле! Поздравления! Как се казва?
- Хонда!
Интервю с Мехмед Дикме:
- А защо напуснахте ДПС?
- Големият проблем е,че никой не иска ДПС във властта. Ако продължавах да се занимавам със земеделие и храни,
щяха да ме настигнат бедствия и аварии!