Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В едно село построили кула за антена на мобилен оператор. След месец населението се жалва от главоболие, депресии и др. Отговор на мобилния оператор: Това е нищо. Само си представете, какво ще бъде, когато включим оборудването.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ако мъжете казват, че няма некрасиви жени, а има малко пиене, жените смело могат да отговорят: Няма некрасиви мъже, има малко пари!
Разни
03.10.2017
1,431 прегледа
Следващ →
Още вицове
Министър-председателят е поставил задача да се снижи инфлацията до "едноцифрени числа". Учени математици изучават възможността да се пишат числата между 10 и 20 с една цифра.
Един рибар виси до реката с въдица. Минава някакъв и почва да го разпитва: - Как е водата? - Добре е. - А времето? - Добре е. - Хвана ли нещо? - Да, и после го хвърлих в реката. - Какво беше? - Един досадник като тебе.
Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "НЕ!" на наркотиците!
Майка и дете се разхождат в парка. Видели едно момиче и момче да се натискат. Детето попитало: - Мамо, какво правят тая кака и тоя батко? - Ми, кекс. После видели в зоологическата градина една маймуна и един маймуняк да се натискат.Детето пак попитало какво правят и майката пак отговорила: - Ми, кекс. На другата сутрин детето попитало майка си: - Мамо, снощи с татко правихте кекс, нали? - Как разбра бе? - Ами аз облизах глазурата от дивана.
Две борчета решавали кръстословица, докато се запънали на спортно равенство с две букви и първата е "о". Тогава единият казва на другия: - Абе картоф, знаешли кво е това? - Епа знам бе брато, елементарно, 0:0